AKTUALNE OBJAVE

PODELITEV SPRIČEVAL ZA ZAKLJUČNI IZPIT

Danes je s podelitvijo spričeval za zaključni izpit zaključila izobraževanje letošnja generacija naših bolničarjev-negovalcev.

Čestitamo vsem in jim želimo uspešno pot naprej – z mislijo B. Russella:

Do dobrega življenja vodita ljubezen in znanje – ljubezen ga navdihuje, znanje usmerja.

VPIS 2022/23 – OBVESTILO O SPODNJIH MEJAH 1. KROGA

Spodnja meja na programu zdravstvena nega (tehnik zdravstvene nege) v 1. krogu je 121 točk; za 2. krog je na voljo 22 mest.

Program bolničar-negovalec je zaseden in za 2. krog ni prostih mest.

Želimo vam uspešen vpis.

PRIPRAVE NA IZPITE

Priprave na dopolnilne, popravne in predmetne izpite bodo v četrtek, 23. 6., med 8. in 10. uro. Dijaki, poiščite svoje profesorje v kabinetih ali v zbornici.

Razpored na izpite bo objavljen 24. 6. popoldan. Prvi dan izpitov je torek, 28. 6.

Prijavnice dijaki oddate razrednikom.

ŠTUDENTSKO DELO

• Dom upokojencev Center Ljubljana v času dopustov omogoča študentsko delo. Več ...
  • Dom starejših občanov – Zavod sv. Terezije (naslov: Videm 33 a, 1312 Videm Dobrepolje), vabi dijake smeri zdravstvena nega k opravljanju dela preko študentskega servisa. Dijaki, ki bodo ob koncu šolskega leta zaključili izobraževanje, lahko pri njih opravljajo pripravništvo in se nato tudi redno zaposlijo. Kontakt: Brigita Novak, tel. 01 78 12 305, info@zst.si

1. MESTO NA TEKMOVANJU PRVE POMOČI.

ŠOLSKA EKIPA PRVE POMOČI pod mentorstvom Julijane Bekš in Romane Vodišek je danes popoldne dosegla 1. mesto na tekmovanju PRVE POMOČI.

Čestitamo! Ponosni smo na naše reševalce!

KONSKI 2022

V torek, 12. 4. 2022, je bila na Gimnaziji Moste zaključna prireditev s podelitvijo nagrad za najboljše konske 2022. Dijaki Srednje zdravstvene šole Ljubljana so dobili kar šest nagrad od desetih, zato sva obe mentorici (Lidija Butina in Katja Vidmar) zelo ponosni nanje:

Nagrajeni dijaki SZŠLJ:

• Živa Fileš, 4. E
  • Sara Adrovič, 4. E
  • Matej Mitrović, 4. E
  • Klara Leščanec, 4. E
  • Šejla Mahmutagić, 3. F
  • Amela Seadinoska, 3. F
  • Tjaša Koder, 4. E
(Skupno 508.707 obiskov, današnjih obiskov 363)