GOVORILNE URE ZA DIJAKE IN STARŠE

Razpored velja za tekoči urnik – do 26. 1. 2018.

 

*Opomba: govorilne ure potekajo samo v času pouka in se z novim urnikom lahko spremenijo.
Učitelj STARŠI DIJAKI Kabinet
  dan ura ura dan ura ura prost. tel.
Beg Lauko Alenka ČET 6 11.40-12.25 TOR 3 9.10-9.55 105 40
Bekš Julijana SRE 5 10.50-11.35 PET 2 8.20-9.05 336 55
Bevec Polonca ČET 6 11.40-12.25 ČET 5 10.50-11.35 213C 13
Bogovič Tina PON 6 11.40-12.25 PON 4 10.00-10.45 101 56
Boltin Uroš PET 4 10.00-10.45 PET 4 10.00-10.45 208 54
Brčkalija Jelka SRE 4 10.00-10.45 TOR 6 11.40-12.25 229 35
Butina Lidija PON 3 9.10-9.55 TOR 7 12.30-13.15 301 58
Čeh Branko SRE 4 10.00-10.45 SRE 5 10.50-11.35 110A 43
Demšar Simona PON 3 9.10-9.55 PET 2 8.20-9.05 101 56
Dolinar Marjana ČET 6 11.40-12.25 SRE 4 10.00-10.45 332 34
Egart Sabina ČET 3 9.10-9.55 ČET 2 8.20-9.05 306 23
Filipič Ida PET 4 10.00-10.45 PON 4 10.00-10.45 229 35
Fink Alojzija TOR 3 9.10-9.55 PET 4 10.00-10.45 305 39
Flerin Špelca PET 3 9.10-9.55 PET 4 10.00-10.45 306 23
Gašperlin Tanja PON 6 11.40-12.25 PON 7 12.30-13.15 306 23
Giuliatti Davinić Tanja ČET 3 9.10-9.55 ČET 4 10.00-10.45 336 55
Gorjan Lučka PON 5 10.50-11.35 TOR 5 10.50-11.35 306 23
Gornjak Matejka TOR 7 12.30-13.15 PON 6 11.40-12.25 305 39
Gradišar Katarina ČET 7 12.30-13.15 ČET 7 12.30-13.15 314 32
Grkman Nikica TOR 6 11.40-12.25 TOR 7 12.30-13.15 327 21
Hrovat Ahac Tatjana PON 5 10.50-11.35 TOR 5 10.50-11.35 229 35
Jakša Janja SRE 6 11.40-12.25 SRE 5 10.50-11.35 307 42
Jančar Jana Alenka SRE 3 9.10-9.55 PET 6 11.40-12.25 101 56
Jenko Karolina TOR 9 14.10-14.55 PON 4 10.00-10.45 327 21
Klančič Maja TOR 7 12.30-13.15 ČET 4 10.00-10.45 339 16
Kobilšek Patricija Valentina SRE 6 11.40-12.25 ČET 3 9.10-9.55 328 37
Kocijančič Snežana SRE 6 11.40-12.25 TOR 5 10.50-11.35 332 34
Kočevar Zdenka PON 6 11.40-12.25 ČET 7 12.30-13.15 107 41
Kosednar Sabina SRE 3 9.10-9.55 ČET 2 8.20-9.05 105 40
Kotnik Mojca ČET 4 10.00-10.45 PON 5 10.50-11.35 336 55
Kozina Damijana PET 5 10.50-11.35 PET 4 10.00-10.45 101 56
Koželj Andreja ČET 4 10.00-10.45 ČET 4 10.00-10.45 209 61
Krakar Helena TOR 8 13.20-14.05 TOR 8 13.20-14.05 310 38
Kralj Nevenka ČET 4 10.00-10.45 ČET 2 8.20-9.05 328 37
Kunstelj Nina TOR 7 12.30-13.15 TOR 3 9.10-9.55 209 61
Langerholc Branka TOR 3 9.10-9.55 SRE 4 10.00-10.45 338 45
Lavrič Aleš ČET 4 10.00-10.45 PET 4 10.00-10.45 ŠVZ1 60
Lovrec Ksenija SRE 3 9.10-9.55 SRE 7 12.30-13.15 336 55
Matić Lucija TOR 3 9.10-9.55 TOR 4 10.00-10.45 319 26
Mauko Dimovski Jasmina SRE 4 10.00-10.45 SRE 5 10.50-11.35 ŠVZ2 60
Medija Nevenka TOR 6 11.40-12.25 ČET 4 10.00-10.45 107 41
Mejač Petek Lucija SRE 4 10.00-10.45 ČET 6 11.40-12.25 305 39
Mlakar Urška ČET 6 11.40-12.25 TOR 5 10.50-11.35 209 61
Mozetič Tatjana PON 5 10.50-11.35 PON 4 10.00-10.45 333 53
Mursa Mojca TOR 3 9.10-9.55 TOR 6 11.40-12.25 201 36
Orešnik Vera SRE 4 10.00-10.45 SRE 4 10.00-10.45 211 14
Osojnik Nataša PON 3 9.10-9.55 PET 4 10.00-10.45 110A 43
Peršič Katja PON 4 10.00-10.45 PON 2 8.20-9.05 301 58
Pikovnik Elizabeta SRE 4 10.00-10.45 SRE 4 10.00-10.45 337 28
Pivk Zajec Vlasta ČET 3 9.10-9.55 ČET 4 10.00-10.45 327 21
Potočnik Mateja PON 7 12.30-13.15 PON 5 10.50-11.35 201 36
Radošević Tamara TOR 6 11.40-12.25 TOR 7 12.30-13.15 338 49
Ribič Romana,                 nad. Dobrun Elizabeta SRE 6 11.40-12.25 PET 6 11.40-12.25 ŠVZ2 59
Sedej Mateja PON 3 9.10-9.55 PON 5 10.50-11.35 327 21
Seražin Nadja SRE 4 10.00-10.45 SRE 2 8.20-9.05 301 58
Soršak Aleksandra PON 7 12.30-13.15 SRE 4 10.00-10.45 332 34
Spindler Nataša TOR 6 11.40-12.25 TOR 4 10.00-10.45 305 39
Šifrar Jurij PON 5 10.50-11.35 TOR 4 10.00-10.45 ŠVZ1 59
Škrabec Martina SRE 6 11.40-12.25 PET 2 8.20-9.05 328 37
Štuhec Tanja PON 5 10.50-11.35 PON 4 10.00-10.45 107 41
Šušnica Ilc Vesna SRE 7 12.30-13.15 PON 5 10.50-11.35 105 40
Tarman Šmit Ida ČET 6 11.40-12.25 ČET 5 10.50-11.35 310 38
Tekavec Tamara ČET 4 10.00-10.45 PET 4 10.00-10.45 201 36
Treven Majda SRE 6 11.40-12.25 SRE 3 9.10-9.55 310 38
Urh Barbara TOR 5 10.50-11.35 PON 2 8.20-9.05 105 40
Vidmar Katja TOR 2 8.20-9.05 PON 4 10.00-10.45 301 58
Vogrinc Matej SRE 4 10.00-10.45 PON 6 11.40-12.25 ŠVZ1 59
Zabukovec Mojca ČET 3 9.10-9.55 ČET 5 10.50-11.35 229 35
Zalaznik Irena SRE 6 11.40-12.25 PET 3 9.10-9.55 201 36
Žnidaršič Darja PON 5 10.50-11.35 TOR 4 10.00-10.45 328 37