GOVORILNE URE ZA DIJAKE IN STARŠE

 

Razpored velja za urnik – od 25.  11. do 23. 12. 2019

 

*Opomba: govorilne ure potekajo samo v času pouka in se z novim urnikom lahko spremenijo.
Učitelj STARŠI DIJAKI Kabinet
dan ura ura dan ura ura prost. tel.
Beg Lauko Alenka TOR 7 12.30-13.15 SRE 5 10.50-11.35 105 40
Bekš Julijana TOR 7 12.30-13.15 PON 6 11.40-12.25 336 55
Bevec Polonca ČET 5 10.50-11.35 ČET 4 10.00-10.45 213C 13
Boltin Uroš PON 6 11.40-12.25 PON 6 11.40-12.25 208 54
Brčkalija Jelka ČET 4 10.00-10.45 SRE 2 8.20-9.05 229 35
Butina Lidija ČET 4 10.00-10.45 TOR 3 9.10-9.55 301 58
Čeh Branko TOR 4 10.00-10.45 SRE 4 10.00-10.45 110A 43
Demšar Simona ČET 5 10.50-11.35 SRE 5 10.50-11.35 101 56
Dolinar Marjana SRE 4 10.00-10.45 PET 3 9.10-9.55 332 34
Egart Sabina ČET 3 9.10-9.55 PET 5 10.50-11.35 306 23
Filipič Ida TOR 5 10.50-11.35 ČET 3 9.10-9.55 229 35
Fink Alojzija SRE 4 10.00-10.45 SRE 5 10.50-11.35 305 39
Flerin Špelca SRE 4 10.00-10.45 SRE 5 10.50-11.35 306 23
Gašperlin Tanja TOR 6 11.40-12.25 TOR 5 10.50-11.35 306 23
Giuliatti Davinić Tanja SRE 5 10.50-11.35 PET 5 10.50-11.35 336 55
Gorjan Lučka TOR 8 13.20-14.05 TOR 7 12.30-13.15 306 23
Gradišar Katarina PON 8 13.20-14.05 PON 8 13.20-14.05 314 32
Grkman Nikica TOR 3 9.10-9.55 TOR 4 10.00-10.45 327 21
Hrovat Ahac Tatjana PON 4 10.00-10.45 TOR 4 10.00-10.45 229 35
Jakša Janja ČET 5 10.50-11.35 TOR 4 10.00-10.45 307 42
Jančar Jana Alenka SRE 6 11.40-12.25 SRE 6 11.40-12.25 101 56
Jenko Karolina TOR 6 11.40-12.25 TOR 4 10.00-10.45 327 21
Kastelic Katarina ČET 5 10.50-11.35 PET 5 10.50-11.35 305 39
Klančič Maja SRE 7 12.30-13.15 TOR 3 9.10-9.55 339 16
Kocijančič Snežana TOR 4 10.00-10.45 TOR 4 10.00-10.45 332 34
Kočevar Zdenka PET 5 10.50-11.35 ČET 3 9.10-9.55 107 41
Kosednar Sabina TOR 6 11.40-12.25 PET 3 9.10-9.55 105 40
Košorok Eva PON 5 10.50-11.35 SRE 3 9.10-9.55 301 58
Kotnik Mojca SRE 6 11.40-12.25 ČET 4 10.00-10.45 336 55
Kozina Damijana PET 3 9.10-9.55 SRE 3 9.10-9.55 101 56
Koželj Andreja ČET 3 9.10-9.55 ČET 3 9.10-9.55 209 61
Krakar Helena TOR 5 10.50-11.35 TOR 6 11.40-12.25 310 38
Kralj Nevenka ČET 7 12.30-13.15 ČET 7 12.30-13.15 119 45
Kunstelj Nina SRE 6 11.40-12.25 ČET 5 10.50-11.35 209 61
Lavrič Aleš TOR 4 10.00-10.45 TOR 5 10.50-11.35 ŠVZ1 60
Lovrec Ksenija PET 4 10.00-10.45 PET 3 9.10-9.55 336 55
Matić Lucija SRE 5 10.50-11.35 ČET 3 9.10-9.55 317A 19
Mauko Dimovski Jasmina PON 5 10.50-11.35 SRE 5 10.50-11.35 ŠVZ2 60
Medija N.,nad. Jurkovič Kristina PON 4 10.00-10.45 TOR 4 10.00-10.45 107 41
Meden Klara PON 4 10.00-10.45 ČET 5 10.50-11.35 ŠVZ2 59
Mejač Petek Lucija PON 6 11.40-12.25 SRE 5 10.50-11.35 305 39
Mlakar Urška PET 2 8.20-9.05 PET 4 10.00-10.45 209 61
Mozetič Tatjana SRE 6 11.40-12.25 PON 6 11.40-12.25 333 53
Mursa Mojca TOR 5 10.50-11.35 PET 5 10.50-11.35 201 36
Orešnik Vera SRE 4 10.00-10.45 SRE 4 10.00-10.45 211 14
Osojnik Nataša PON 5 10.50-11.35 PET 4 10.00-10.45 110A 43
Pavlin Klavdija PON 6 11.40-12.25 TOR 3 9.10-9.55 327 21
Peršič Katja ČET 4 10.00-10.45 PON 5 10.50-11.35 301 58
Pivk Zajec Vlasta SRE 3 9.10-9.55 SRE 2 8.20-9.05 327 21
Potočnik Mateja SRE 3 9.10-9.55 PET 4 10.00-10.45 201 36
Radošević Tamara PON 6 11.40-12.25 TOR 5 10.50-11.35 338 49
Raspotnik Patricija Valentina SRE 3 9.10-9.55 SRE 4 10.00-10.45 328 37
Seražin Nadja ČET 6 11.40-12.25 SRE 5 10.50-11.35 301 58
Soršak Aleksandra ČET 5 10.50-11.35 SRE 5 10.50-11.35 319 48
Spindler Nataša ČET 6 11.40-12.25 ČET 4 10.00-10.45 305 39
Šifrar Jurij PET 5 10.50-11.35 PET 4 10.00-10.45 ŠVZ1 59
Škrabec Martina ČET 5 10.50-11.35 TOR 6 11.40-12.25 328 37
Štuhec Tanja PON 5 10.50-11.35 PON 3 9.10-9.55 107 41
Šušnica Ilc Vesna PON 4 10.00-10.45 TOR 5 10.50-11.35 105 40
Tarman Šmit Ida SRE 4 10.00-10.45 PON 4 10.00-10.45 310 38
Tekavec Tamara SRE 5 10.50-11.35 PET 3 9.10-9.55 201 36
Treven Majda SRE 3 9.10-9.55 ČET 5 10.50-11.35 310 38
Urh Barbara TOR 5 10.50-11.35 ČET 3 9.10-9.55 105 40
Vodišek Romana SRE 3 9.10-9.55 ČET 6 11.40-12.25 310 38
Vogrinc Matej TOR 5 10.50-11.35 SRE 3 9.10-9.55 ŠVZ1 59
Zabukovec Mojca PET 4 10.00-10.45 ČET 4 10.00-10.45 229 35
Zalaznik Irena, nad. Pevec Tjaša PON 6 11.40-12.25 PON 4 10.00-10.45 201 36
Žnidaršič Darja SRE 5 10.50-11.35 PET 3 9.10-9.55 328 37
(Skupno 3,545 obiskov, današnjih obiskov 7)