GOVORILNE URE ZA DIJAKE IN STARŠE

 

Razpored velja za tekoči urnik – do 20. 12. 2018

 

*Opomba: govorilne ure potekajo samo v času pouka in se z novim urnikom lahko spremenijo.
Učitelj STARŠI DIJAKI Kabinet
  dan ura ura dan ura ura prost. tel.
Beg Lauko Alenka TOR 6 11.40-12.25 SRE 4 10.00-10.45 105 40
Bekš Julijana TOR 7 12.30-13.15 PON 5 10.50-11.35 336 55
Bevec Polonca TOR 5 10.50-11.35 ČET 4 10.00-10.45 213C 13
Bogovič Tina PET 3 9.10-9.55 PET 2 8.20-9.05 101 56
Boltin Uroš PON 5 10.50-11.35 PON 5 10.50-11.35 208 54
Brčkalija Jelka PON 4 10.00-10.45 TOR 2 8.20-9.05 229 35
Butina Lidija PON 6 11.40-12.25 PON 4 10.00-10.45 301 58
Čeh Branko PET 4 10.00-10.45 PON 2 8.20-9.05 110A 43
Demšar Simona PON 6 11.40-12.25 PON 4 10.00-10.45 101 56
Dolinar Marjana PON 4 10.00-10.45 TOR 4 10.00-10.45 332 34
Egart Sabina SRE 2 8.20-9.05 PET 5 10.50-11.35 306 23
Filipič Ida PET 7 12.30-13.15 PON 5 10.50-11.35 229 35
Fink Alojzija SRE 3 9.10-9.55 TOR 3 9.10-9.55 305 39
Flerin Špelca PET 3 9.10-9.55 PET 1 7.30-8.15 306 23
Gašperlin Tanja SRE 4 10.00-10.45 ČET 5 10.50-11.35 306 23
Giuliatti Davinić Tanja SRE 3 9.10-9.55 ČET 4 10.00-10.45 336 55
Gorjan Lučka TOR 8 13.20-14.05 TOR 8 13.20-14.05 306 23
Gornjak Puc Matejka PET 5 10.50-11.35 PON 5 10.50-11.35 310 38
Gradišar Katarina TOR 8 13.20-14.05 TOR 8 13.20-14.05 314 32
Grkman Nikica PON 4 10.00-10.45 PON 3 9.10-9.55 327 21
Hrovat Ahac Tatjana PET 4 10.00-10.45 PON 4 10.00-10.45 229 35
Jakša Janja TOR 5 10.50-11.35 PON 5 10.50-11.35 307 42
Jančar Jana Alenka SRE 4 10.00-10.45 PET 2 8.20-9.05 101 56
Jenko Karolina TOR 5 10.50-11.35 TOR 5 10.50-11.35 327 21
Kastelic Katarina ČET 3 9.10-9.55 PET 5 10.50-11.35 305 39
Klančič Maja ČET 3 9.10-9.55 TOR 3 9.10-9.55 339 16
Kobilšek Patricija Valentina SRE 4 10.00-10.45 PET 5 10.50-11.35 328 37
Kocijančič Snežana SRE 4 10.00-10.45 TOR 4 10.00-10.45 332 34
Kočevar Zdenka SRE 7 12.30-13.15 PON 5 10.50-11.35 107 41
Kosednar Sabina ČET 2 8.20-9.05 ČET 3 9.10-9.55 105 40
Kotnik Mojca PON 6 11.40-12.25 PON 4 10.00-10.45 336 55
Kozina Damijana PET 6 11.40-12.25 PET 5 10.50-11.35 101 56
Koželj Andreja ČET 4 10.00-10.45 ČET 4 10.00-10.45 209 61
Krakar Helena TOR 7 12.30-13.15 TOR 7 12.30-13.15 310 38
Kralj Nevenka ČET 4 10.00-10.45 SRE 4 10.00-10.45 328 37
Kunstelj Nina SRE 3 9.10-9.55 PON 4 10.00-10.45 209 61
Langerholc Branka PET 4 10.00-10.45 PET 4 10.00-10.45 119
Lavrič Aleš TOR 5 10.50-11.35 PON 5 10.50-11.35 ŠVZ1 60
Lovrec Ksenija PON 4 10.00-10.45 PON 7 12.30-13.15 336 55
Matić Lucija PON 6 11.40-12.25 PON 4 10.00-10.45 319 26
Mauko Dimovski Jasmina PET 5 10.50-11.35 SRE 4 10.00-10.45 ŠVZ2 60
Medija Nevenka PET 4 10.00-10.45 SRE 4 10.00-10.45 107 41
Mejač PET Lucija SRE 6 11.40-12.25 ČET 5 10.50-11.35 305 39
Mlakar Urška ČET 6 11.40-12.25 PON 3 9.10-9.55 209 61
Mozetič Tatjana PON 6 11.40-12.25 PET 4 10.00-10.45 333 53
Mursa Mojca PON 6 11.40-12.25 ČET 4 10.00-10.45 201 36
Orešnik Vera SRE 4 10.00-10.45 SRE 4 10.00-10.45 211 14
Osojnik Nataša PON 3 9.10-9.55 PET 4 10.00-10.45 110A 43
Pavlin Klavdija PON 5 10.50-11.35 TOR 6 11.40-12.25 327 21
Peršič Katja PET 5 10.50-11.35 PON 2 8.20-9.05 301 58
Pivk Zajec Vlasta SRE 4 10.00-10.45 SRE 5 10.50-11.35 327 21
Potočnik Mateja ČET 6 11.40-12.25 PON 4 10.00-10.45 201 36
Radošević Tamara SRE 7 12.30-13.15 ČET 6 11.40-12.25 338 49
Ribič Romana,                 nad. Dobrun Elizabeta ČET 4 10.00-10.45 PET 4 10.00-10.45 ŠVZ2 59
Seražin Nadja PON 6 11.40-12.25 TOR 4 10.00-10.45 301 58
Soršak Aleksandra PET 6 11.40-12.25 SRE 6 11.40-12.25 332 34
Spindler Nataša PET 7 12.30-13.15 PON 3 9.10-9.55 305 39
Šifrar Jurij PON 4 10.00-10.45 PON 5 10.50-11.35 ŠVZ1 59
Škrabec Martina TOR 7 12.30-13.15 SRE 6 11.40-12.25 328 37
Štuhec Tanja PET 4 10.00-10.45 ČET 3 9.10-9.55 107 41
Šušnica Ilc Vesna PON 5 10.50-11.35 TOR 5 10.50-11.35 105 40
Tarman Šmit Ida ČET 6 11.40-12.25 ČET 3 9.10-9.55 310 38
Tekavec Tamara ČET 3 9.10-9.55 SRE 4 10.00-10.45 201 36
Treven Majda ČET 6 11.40-12.25 TOR 6 11.40-12.25 310 38
Urh Barbara SRE 6 11.40-12.25 ČET 5 10.50-11.35 105 40
Vidmar Katja PON 5 10.50-11.35 PON 6 11.40-12.25 301 58
Vogrinc Matej SRE 3 9.10-9.55 PON 7 12.30-13.15 ŠVZ1 59
Zabukovec Mojca ČET 4 10.00-10.45 SRE 3 9.10-9.55 229 35
Zalaznik Irena PON 4 10.00-10.45 PET 3 9.10-9.55 201 36
Žnidaršič Darja PON 7 12.30-13.15 PON 7 12.30-13.15 328 37