DOSEŽKI NAŠIH DIJAKOV

USPEH NA DRŽAVNEM TEKMOVANJU IZ MATEMATIKE 2023

Na državnem tekmovanju iz matematike sta dijakinji

LUCIJA BURJA iz 4. b in PATRICIJA FAŠING iz 4. g pod mentorstvom profesorice Mojce Mursa prejeli srebrno priznanje.

Iskrene čestitke!

SREBRNA MEDALJA V JU-JITSU

Evropsko prvenstvo v Ju-jitsu

Dijakinja Laura Zajc iz 1. f je članica slovenske JU-JITSU reprezentance, trenira in tekmuje v ju-jitsu v borbah. Je evropska podprvakinja v kategoriji U18 do 70 kg.

Od 9. 3. -12. 3. 2023 se je udeležila evropskega prvenstva v Franciji v mestu Verquin.  Osvojila je srebrno medaljo.

DOSEŽKI NA TEKMOVANJU IZ ZGODOVINE

Dijakinje, tekmovalke, z mentorico Tanjo Štuhec

V soboto 18. 3. 2023 je potekalo državno tekmovanje iz zgodovine v Kranju in naša ekipa se je pod vodstvom mentorice Tanje Štuhec izvrstno odrezala.

• ZLATO PRIZNANJE je dosegla KLARA POTRATA, 3. F,
  • SREBRO PRIZANJE sta dosegli PATRICIJA FAŠING, 4. G IN NANA ALIČ, 2. E.

SREBRNO CANKARJEVO PRIZNANJE

Dijakinji Lari Osolnik iz 3. K in dijakinji Kaji Petrič iz 1. C čestitamo za sijajen uspeh, ki sta ga dosegli na državnem tekmovanju s področja slovenščine.

Obe sta osvojili SREBRNO Cankarjevo priznanje!

ODLIČJA NA DRŽAVNEM TEKMOVANJU ZA CANKARJEVO PRIZNANJE

Na državnem tekmovanju za Cankarjevo priznanje so naši dijaki prejeli 2 zlati priznanji in 3 srebrna priznanja. Za izjemen dosežek čestitamo mentoricama Nataši Spindler in Luciji Mejač Petek ter seveda vsem dobitnikom!

• Eva Česen, 2. E – zlato priznanje
  • Sabina Hočevar, 4. F – srebrno priznanje
  • Polona Hrovat, 4. A – srebrno priznanje
  • Mihajlo Sopko, 3. K – zlato priznanje in 1. mesto
  • Sara Dolenec, 3. K – srebrno priznanje

Šolsko tekmovanje iz psihologije

Na šolskem tekmovanju iz znanja psihologije se je odlično odrezala PATRICIJA BAJT iz 4. C. Osvojila je bronasto priznanje in se uvrstila na državno tekmovanje, ki bo potekalo v mesecu marcu.

Dosežki na tekmovanju Ekokviz

Na državnem tekmovanju Ekokviz, ki je potekalo 2. 2. 2021 preko spleta, so nas častno zastopali

• Pia Kukovica, 3. e
  • Patricija Fašing, 2. g
  • Nik Kokol, 3. d

… in prejeli SREBRNA priznanja.

Vsem trem iskrene čestitke za izkazano znanje, pogum, borbenost in dodatno delo, ki ste ga zmogli v teh zapletenih časih. Srečno in uspešno še naprej!

Tekmovanje Evrošola

V petek, 20. 12. 2019, je v Evropski hiši v Ljubljani potekalo državno tekmovanje Evrošola. Po zahtevnem testu, ki je preverjal znanje naših dijakinj o Evropski uniji, je sledil še drugi del tekmovanja – debata! Naše dijakinje so postavljale argumente, navzkrižno izpraševale dijake drugih šol in na koncu tudi dobile debato! V skupnem seštevku nas je od stopničk ločilo le 0,17 točke, a vseeno so se naše dijakinje dokazale, da na področju perečih EU tematik, lahko parirajo tudi najboljšim.

Čestitke Idi Koštič Čižmešija in Izi Cimerman (4. F) ter Stefaniji Tasevi in Sari Turk (2. E) in seveda Luni Vidic (2. F)

(Skupno 4.166 obiskov, današnjih obiskov 1)