DEJAVNOSTI

printlogo-nursing-now-slovenia 2019-spirit munera

AKTUALNE OBJAVE

Študentsko delo v UKC Ljubljana

UKC Ljubljana vabi dijake 3. in 4. letnika programa Zdravstvena nega na delo preko študentskega servisa.

Za delo v zdravstveni negi je urna postavka v UKC Ljubljana naslednja: 6,50 EUR bruto/uro oz. 5,49 EUR neto/uro

Kontakt: natasa.cermelj@kclj.si

Dobrodelni bazar in koncert

Vsem obiskovalcem dobrodelnega bazarja in koncerta se zahvaljujemo, ker podpirate naše delo. Nastopajoči dijaki so ponovno pokazali ustvarjalne presežke, na katere smo zelo ponosni.

Čestitamo za izjemen bazar in koncert!

Dobrota je naš notranji glasnik in svetovalec. Kolikor poslušamo njen nasvet, toliko imamo notranjega miru in sreče.” Anton Trstenjak

Z znanjem do zdravja

Naša šola je včeraj, 23. 10. 2019, pripravila Dan odprih vrat – s  projektom Z ZNANJEM DO ZDRAVJA, ki je bil namenjen otrokom vrtcev in osnovnih šol.

Nekaj fotoutrinkov z zanimivih in poučnih delavnic, ki so potekale v sproščenem in ustvarjalnem vzdušju.

ZAKAJ NA NAŠO ŠOLO?

(Skupno 1,584 obiskov, današnjih obiskov 4)